Här hittar du kontaktuppgifter till Umeåkontoret och dess medarbetare

Medarbetare

Elin Wiklund

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 11 elin.wiklund@clwork.se

Mattias Adolfsson

Konsultchef

0733-51 27 25 mattias.adolfsson@clwork.se

Emelie Wijk

Konsultchef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 28 emelie.wijk@clwork.se

Andreas Christiansen

Rekryteringskonsult

0733-51 27 46 andreas.christiansen@clwork.se

Jennifer Åström Gustafsson

Konsultchef

0733-51 27 14 jennifer.astrom.gustafsson@clwork.se

Jesper Fahlström

Kandidatansvarig

0733-51 27 45 jesper.fahlstrom@clwork.se

Elin Hilli

Kandidatansvarig

0733-51 27 13 elin.hilli@clwork.se

Malin Nyström

Affärsområdeschef Matchning

0733-51 27 54 malin.nystrom@clwork.se

Samir Khelifi

Jobbkonsult

0708-21 53 01 samir.khelifi@clwork.se

Fanni Nylén

Jobbkonsult

0733-51 27 00 fanni.nylen@clwork.se

Linnea Söderstedt

Jobbkonsult / Studie- & Yrkesvägledare

0708-21 53 06 linnea.soderstedt@clwork.se

Oliver Chicaiza

Jobbkonsult

0708-21 53 05 oliver.chicaiza@clwork.se

Isak Bergström

Konsultchef

0708-21 53 17 isak.bergstrom@clwork.se

Linnea Abild

Jobbkonsult

0708-21 53 37 linnea.abild@clwork.se

Tobias Nilsson

Rekryteringskonsult

0708-21 53 31 tobias.nilsson@clwork.se

Ida Marklund

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 72 ida.marklund@clwork.se

Karin Nilsefur

Studie- & Yrkesvägledare

0708-21 53 35 karin.nilsefur@clwork.se

Katarina Norberg

Rekryteringskonsult

0708-21 53 28 katarina.norberg@clwork.se

Emma Gradin

Jobbkonsult

0733-51 27 86 emma.gradin@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.