Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och medarbetare. Vi hörs snart!

Medarbetare

Jonas Kronebratt

Marknadskommunikatör

0733-51 27 41 jonas.kronebratt@clwork.se

Cilla Edrén

Marknadsområdeschef / People & culture

0733-51 27 62 cilla.edren@clwork.se

Rasmus Larsson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 61 rasmus.larsson@clwork.se

Elin Wiklund

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult (föräldraledig)

0733-51 27 11 elin.wiklund@clwork.se

Mattias Adolfsson

Konsultchef

0733-51 27 25 mattias.adolfsson@clwork.se

Emelie Wijk

Rekryteringskonsult

0733-51 27 28 emelie.wijk@clwork.se

Andreas Christiansen

Produktchef Rekrytering

0733-51 27 46 andreas.christiansen@clwork.se

Josefin Lyrberg

Konsultchef

070-821 53 55 josefin.lyrberg@clwork.se

Pernilla Antonsson

Rekryteringskonsult

0733-51 27 31 pernilla.antonsson@clwork.se

Linus Forslund

Marknadsområdeschef / Produktchef Industri

0733-51 27 37 linus.forslund@clwork.se

Olof Westling

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 34 olof.westling@clwork.se

Patrik Eriksson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 49 patrik.eriksson@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Rekryteringskonsult

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Madeleine Scherling

Kandidatansvarig

0733-51 27 36 madeleine.scherling@clwork.se

Sofie Lambertsson

Regionchef / Vice VD

0733-51 27 21 sofie.lambertsson@clwork.se

Maria Lehnbom

Regionchef

0733-51 27 10 maria.lehnbom@clwork.se

Anders Hultgren

Rekryteringskonsult

0733-51 27 01 anders.hultgren@clwork.se

Jan Johansson

Tjänstledig

0733-51 27 02 jan.johansson@clwork.se

Julia Wiklund

Produktchef Kandidat

0733-51 27 42 julia.wiklund@clwork.se

Marita Carlsson

Ekonomiassistent

0733-51 27 22 ekonomi@clwork.se

Fred Hussein

Produktchef Skola

0733-51 27 27 fred.hussein@clwork.se

Rikard Stenberg

Ekonomichef

0733-51 27 15 rikard.stenberg@clwork.se

Josefine Hjelte

Konsultchef

0733-51 27 50 josefine.hjelte@clwork.se

Jasmin Muminovic

Konsultchef

0733-51 27 24 jasmin@clwork.se

Olivia Sandberg

Kandidatansvarig

0733-51 27 57 olivia.Sandberg@clwork.se

Veronica Rönngren

Marknadsområdeschef

0733-51 27 67 veronica.ronngren@clwork.se

Jennifer Åström Gustafsson

Konsultchef

0733-51 27 14 jennifer.astrom.gustafsson@clwork.se

Samuli Helavuori

Konsultchef

0733-51 27 63 samuli.helavuori@clwork.se

Pär Dahlund

Digitaliseringschef

0733-51 27 16 par.dahlund@clwork.se

Mikaela Bäckstedt

Kandidatansvarig

0733-51 27 32 mikaela.backstedt@clwork.se

Emma Brandström

Konsultchef

0733-51 27 48 emma.brandstrom@clwork.se

Anna Eriksson Viberg

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 65 anna.eriksson.viberg@clwork.se

Michaela Hallqvist

Marknadsområdeschef

0733-51 27 19 michaela.hallqvist@clwork.se

Jonna Leskelä

Anbudschef

0733-51 27 80 jonna.leskela@clwork.se

Sofi Centerman

Rekryteringskonsult

0733-51 27 33 sofi.centerman@clwork.se

Maria Benneskog

Löneansvarig

0733-51 27 75 lon@clwork.se

Veronica Östblom

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 83 veronica.ostblom@clwork.se

Jesper Fahlström

Studiesamordnare

0733-51 27 45 jesper.fahlstrom@clwork.se

Linnea Hedenberg

Konsultchef (Föräldraledig)

0733-51 27 84 linnea.hedenberg@clwork.se

Elin Hilli

Kandidatansvarig

0733-51 27 13 elin.hilli@clwork.se

Elin Sanfridsson

Konsultchef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 68 elin.sanfridsson@clwork.se

Malin Nyström

Affärsområdeschef Matchning (Föräldraledig)

0733-51 27 54 malin.nystrom@clwork.se

Moa Tjärnström

Konsultchef

0733-51 27 08 moa.tjarnstrom@clwork.se

Karin Fällman Tenberg

Rekryteringskonsult

0733-51 27 98 karin.fallman@clwork.se

Josefine Silander

Anbudsansvarig

0733-51 27 70 josefine.silander@clwork.se

Albin Bjelkendal Haaranen

Jobbkonsult

0733-51 27 92 albin.bjelkendal@clwork.se

Simon Lindberg

Konsultchef

0733-51 27 99 simon.lindberg@clwork.se

Emelie Timan

Rekryteringskonsult (Föräldraledig)

0733-51 27 96 emelie.timan@clwork.se

Fredrik Nilsson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 73 fredrik.nilsson@clwork.se

Kim Batte

Jobbkonsult

0733-51 27 30 kim.batte@clwork.se

Tove Roslund

Kandidatansvarig

0733-51 27 94 tove.roslund@clwork.se

John Christoferson

Konsultchef

0733-51 27 77 john.cristoferson@clwork.se

Jonathan Boström

Kandidatansvarig

0733-51 27 56 jonathan.bostrom@clwork.se

Samir Khelifi

Jobbkonsult

0708-21 53 01 samir.khelifi@clwork.se

Linnéa Junno

Kandidatansvarig

0708-21 53 02 linnea.junno@clwork.se

Agnes Jansson

Jobbkonsult (Tjänstledig)

0733-51 27 38 agnes.jansson@clwork.se

Norea Jalkler

Produktchef Matchning

0733-51 27 88 norea.jalkler@clwork.se

Oliver Chicaiza

Jobbkonsult

0708-21 53 05 oliver.chicaiza@clwork.se

Ida Isborn

Ekonomiassistent

0708-21 53 07 ekonomi@clwork.se

Tove Skärberg

Studentambassadör/ Kandidatansvarig

0733-51 27 18 tove.skarberg@clwork.se

Daniel Särkioja

Jobbkonsult

0733-51 27 58 daniel.sarkioja@clwork.se

Linus Dahlgren

Konsultchef

0708-21 53 08 linus.dahlgren@clwork.se

Andrea Costow

Konsultchef

0708-21 53 10 andrea.costow@clwork.se

Rebecca Nätfalk

Konsultchef

0708-21 53 11 rebecca.natfalk@clwork.se

Bita Kaplan

Marknadsområdeschef

0708-215313 bita.kaplan@clwork.se

Julia Lindström

Konsultchef

0733-51 27 66 julia.lindstrom@clwork.se

Tilda Jonsson

Jobbkonsult

0733-51 27 89 tilda.jonsson@clwork.se

Jennifer Lundgren

Konsultchef

0708-21 53 40 jennifer.lundgren@clwork.se

Daniel Kalén

Marknadsområdeschef

0708-21 53 00 daniel.kalen@clwork.se

Ida Broman

Konsultchef

0733-51 27 78 ida.broman@clwork.se

Elin Olsson

Jobbkonsult

0708-21 53 20 elin.olsson@clwork.se

Julia Hörvallius

Jobbkonsult

0708-21 53 22 julia.horvallius@clwork.se

Anna Andersson

Rekryteringskonsult

0708-21 53 18 anna.andersson@clwork.se

Maria Eriksson

Jobbkonsult

0708-21 53 24 maria.eriksson@clwork.se

Maja Holm

Kandidatansvarig

0708-21 53 23 maja.holm@clwork.se

Filip Josefsson

Jobbkonsult

0708-21 53 27 filip.josefsson@clwork.se

Rosanna Hultberg

Jobbkonsult

0708-21 53 29 rosanna.hultberg@clwork.se

Isak Bergström

Konsultchef

0708-21 53 17 isak.bergstrom@clwork.se

Måns Carlsson

Jobbkonsult

0733-51 27 40 mans.carlsson@clwork.se

Erica Sundin

Rekryteringskonsult

0733-51 27 60 erica.sundin@clwork.se

Passara Granbäck

Jobbkonsult

0708-21 53 04 passara.granback@clwork.se

Marcus Söderlund

Konsultchef

0733-51 27 17 marcus.soderlund@clwork.se

Hanna Granström

Kandidatansvarig/Studentambassadör

0708-21 53 30 hanna.granstrom@clwork.se

Linnea Abild

Rekryteringskonsult

0708-21 53 37 linnea.abild@clwork.se

Tobias Nilsson

Rekryteringskonsult

0708-21 53 31 tobias.nilsson@clwork.se

Ronja Røe

Jobbkonsult

0733-51 27 39 ronja.roe@clwork.se

Andreas Krasser

Konsultchef / Rekryteringskonsult

0708-21 53 32 andreas.krasser@clwork.se

Michael Ullén

Konsultchef

0733-51 27 74 michael.ullen@clwork.se

Adis Martinovic

Konsultchef

0733-51 27 05 adis.martinovic@clwork.se

Maria Södergren

Rekryteringskonsult

0733-51 27 69 maria.sodergren@clwork.se

Kristin Berglund Goode

Jobbkonsult

0733-51 27 71 kristin.berglund.goode@clwork.se

Emil Andrén

Konsultchef

0708-21 53 19 emil.andren@clwork.se

Maja Lundström

Konsultchef

0733-51 27 44 maja.lundstrom@clwork.se

Michael Campese

Marknadsområdeschef

0733-51 27 20 Michael.campese@clwork.se

Pontus Gustafsson

Löneadministratör

0708-21 53 38 pontus.gustafsson@clwork.se

Hanna Eriksson

Kandidatansvarig

0733-51 27 09 hanna.eriksson@clwork.se

Michael Daoud

Jobbkonsult

0733-51 27 81 michael.daoud@clwork.se

Axel Sundström

Konsultchef

0708-21 53 36 axel.sundstrom@clwork.se

Tim Nilsson

Konsultchef

0733-51 27 95 tim.nilsson@clwork.se

Ida Marklund

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 72 ida.marklund@clwork.se

Karin Nilsefur

Studie- & Yrkesvägledare

0708-21 53 35 karin.nilsefur@clwork.se

Johan Widlund

Konsultchef

0708-21 53 34 johan.widlund@clwork.se

Naila Gardashova

Studie- & Yrkesvägledare

0708-21 53 21 naila.gardashova@clwork.se

Katarina Norberg

Rekryteringskonsult

0708-21 53 28 katarina.norberg@clwork.se

Björn Kullgard

Rekryteringskonsult

0708-21 53 39 bjorn.kullgard@clwork.se

Edit Eriksson

Jobbkonsult

0733-51 27 38 edit.eriksson@clwork.se

Caroline Berggren

Konsultchef

0733-51 27 26 caroline.berggren@clwork.se

Malin Nygren

Konsultchef

0733-51 27 06 malin.nygren@clwork.se

Tobias Hagenius

Konsultchef

0733-51 27 53 tobias.hagenius@clwork.se

Emma Gradin

Jobbkonsult

0733-51 27 86 emma.gradin@clwork.se

Amir Chamsine

Rekryteringskonsult

0708-21 53 09 amir.chamsine@clwork.se

Sofia Eriksson

Konsultchef

0708-21 53 41 sofia.eriksson@clwork.se

Johanna Arnfeldt

Jobbkonsult

0708- 21 53 03 johanna.arnfeldt@clwork.se

Hanna Bengtsson

Jobbkonsult

073-3512793 hanna.bengtsson@clwork.se

Agne Ottosson

Rekryteringskonsult

0709-51 92 50 agne.ottosson@clwork.se

Annica Frey Morin

Produktchef Tjänstemän

0733-51 27 35 annica.frey.morin@clwork.se

Johanna Jonsson

Konsultchef

0733-51 27 87 johanna.jonsson@clwork.se

Kiara Bergqvist

Konsultchef

0708-98 68 68 kiara.bergqvist@clwork.se

Tobias Grönvall

Konsultchef

0725-99 20 65 tobias.gronvall@clwork.se

Mindy Hadland

Kandidatansvarig

0733-51 27 79 mindy.hadland@clwork.se

Othilia Roos Englund

Konsultchef

0790-06 18 90 othilia.roos.englund@clwork.se

Kasper Dahl

Konsultchef

0733-51 27 51 kasper.dahl@clwork.se

Sabina Lauritzen

Konsultchef

0708-21 53 25 sabina.lauritzen@clwork.se

Felicia Davidsson

Konsultchef

0708-21 53 43 felicia.davidsson@clwork.se

Natalie McNeil

Jobbkonsult

0708-21 53 46 natalie.mcneil@clwork.se

Stina Allgulander

Konsultchef

0708-21 53 42 stina.allgulander@clwork.se

Emma Gällstedt

Kandidatansvarig

0708-21 53 44 emma.gallstedt@clwork.se

Julia Asplund

Konsultchef (föräldraledig)

0733-51 27 55 julia.asplund@clwork.se

Jennifer Olin

Konsultchef (föräldraledig)

0725-99 20 11 jennifer.olin@clwork.se

Nedim Oruc

Konsultchef

0708-21 53 50 nedim.oruc@clwork.se

Moa Björk

Kandidatansvarig

0708-21 53 26 moa.bjork@clwork.se

Niclas Andersén

Konsultchef

0733-51 27 91 niclas.andersen@clwork.se

Thomas Mårtens

Konsultchef

0708-21 53 16 thomas.martens@clwork.se

Tove Rönnings

Löneadministratör

0733-51 27 76 tove.ronnings@clwork.se

Sofie Lundmark

Tf Marknadschef

073-830 03 83 sofie.lundmark@clwork.se

Pontus Dahlström

Konsultchef

0733-51 27 23 pontus.dahlstrom@clwork.se

Lisa Meriläinen

Konsultchef

0708-21 53 49 lisa.meriläinen@clwork.se

Sabina Bergström Walldén

Jobbkonsult

0708-21 53 45 sabina.bergstrom.wallden@clwork.se

Maja Shawali

Jobbkonsult

0733-51 27 12 maja.shawali@clwork.se

Diyar Alis

Jobbkonsult

0708-21 53 33 diyar.alis@clwork.se

Andreas Elveljung

Rekryteringskonsult

0708-21 53 48 andreas.elveljung@clwork.se

Milena Sohlén

Regionchef

0727-28 53 48 milena.sohlen@clwork.se

Anna Pettersson

Kandidatansvarig

0708-21 53 51 anna.pettersson@clwork.se

Emma Svensson

Kandidatansvarig

0708-21 53 52 emma.svensson@clwork.se

Greta Nilsson

Kandidatansvarig

0708-21 53 53 greta.nilsson@clwork.se

Elin Hernodh

Konsultchef

0733-51 27 90 elin.hernodh@clwork.se

Annika Nehrer

Kandidatansvarig

0708-21 53 06 annika.nehrer@clwork.se

Liselott Kågström

Konsultchef

0733-51 27 29 liselott.kagstrom@clwork.se

Teresa Rotulo

Konsultchef

0708-21 53 56 teresa.rotulo@clwork.se

Viktoria Lindquist

Marknads- och Kvalitetschef (Föräldraledig)

0733-51 27 64 viktoria.lindquist@clwork.se

Rebecka Lindh

Kandidatansvarig/Jobbkonsult

0708-21 53 15 rebecka.lindh@clwork.se

Fanny Hugerth

Rekryteringskonsult

0708-21 53 54 fanny.hugerth@clwork.se

Sara Söderström

Rekryteringskonsult

0708-215357 sara.soderstrom@clwork.se

Moa Nääs Gustafsson

Ekonomiassistent

0733-512759 moa.naas.gustafsson@clwork.se

Elin Broqvist

Rekryteringskonsult

0733-512747 elin.broqvist@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.