Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och medarbetare. Vi hörs snart!

Medarbetare

Viktoria Lindquist

Marknad- & Kvalitetschef

0733-51 27 64 viktoria.lindquist@clwork.se

Jonas Kronebratt

Marknadskommunikatör

0733-51 27 41 jonas.kronebratt@clwork.se

Cilla Edrén

Regionchef

0733-51 27 62 cilla.edren@clwork.se

Rasmus Larsson

Konsultchef

0733-51 27 61 rasmus.larsson@clwork.se

Elin Wiklund

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 11 elin.wiklund@clwork.se

Mattias Adolfsson

Konsultchef

0733-51 27 25 mattias.adolfsson@clwork.se

Emelie Wijk

Konsultchef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 28 emelie.wijk@clwork.se

Andreas Christiansen

Rekryteringskonsult

0733-51 27 46 andreas.christiansen@clwork.se

Josefin Lyrberg

Konsultchef

0733-51 27 18 josefin.lyrberg@clwork.se

Pernilla Antonsson

Rekryteringskonsult

0733-51 27 31 pernilla.antonsson@clwork.se

Linus Forslund

Marknadsområdeschef

0733-51 27 37 linus.forslund@clwork.se

Olof Westling

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 34 olof.westling@clwork.se

Jan Henriksson

Konsultchef

0733-51 27 23 jan.henriksson@clwork.se

Marit Sandgren

Marknadsområdeschef

0733-51 27 29 marit.sandgren@clwork.se

Patrik Eriksson

Konsultchef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 49 patrik.eriksson@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Rekryteringskonsult

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Madeleine Scherling

Kandidatansvarig

0733-51 27 36 madeleine.scherling@clwork.se

Sofie Lambertsson

Affärsområdeschef Bemanning & Rekrytering

0733-51 27 21 sofie.lambertsson@clwork.se

Maria Lehnbom

Marknadsområdeschef

0733-51 27 10 maria.lehnbom@clwork.se

Safia Jaouhari

Konsultchef/Rekryteringskonsult

0733-51 27 53 safia.jaouhari@clwork.se

Anders Hultgren

Rekryteringskonsult

0733-51 27 01 anders.hultgren@clwork.se

Jan Johansson

Tjänstledig

0733-51 27 02 jan.johansson@clwork.se

Julia Wiklund

Kandidatansvarig

0733-51 27 42 julia.wiklund@clwork.se

Marita Carlsson

Ekonomiassistent

0733-51 27 22 ekonomi@clwork.se

Fred Hussein

Affärsområdeschef

0733-51 27 27 fred.hussein@clwork.se

Ingela Nordahl

Ekonomiassistent

0733-51 27 59 ekonomi@clwork.se

Rikard Stenberg

Ekonomichef

0733-51 27 15 rikard.stenberg@clwork.se

My Westberg

Jobbkonsult

0733-51 27 12 my.westberg@clwork.se

Josefine Hjelte

Konsultchef

0733-51 27 50 josefine.hjelte@clwork.se

Jasmin Muminovic

Konsultchef

0733-51 27 24 jasmin@clwork.se

Olivia Sandberg

Kandidatansvarig

0733-51 27 57 olivia.Sandberg@clwork.se

Veronica Rönngren

Konsultchef

0733-51 27 67 veronica.ronngren@clwork.se

Jennifer Åström Gustafsson

Konsultchef

0733-51 27 14 jennifer.astrom.gustafsson@clwork.se

Samuli Helavuori

Konsultchef

0733-51 27 63 samuli.helavuori@clwork.se

Pär Dahlund

Affärsområdeschef Omställning & Utbildning

0733-51 27 16 par.dahlund@clwork.se

Mikaela Bäckstedt

Kandidatansvarig (Föräldraledig)

0733-51 27 32 mikaela.backstedt@clwork.se

Emma Brandström

Kandidatansvarig

0733-51 27 48 emma.brandstrom@clwork.se

Anna Eriksson Viberg

Marknadsområdeschef / Rekryteringskonsult

0733-51 27 65 anna.eriksson.viberg@clwork.se

Michaela Hallqvist

Konsultchef

0733-51 27 19 michaela.hallqvist@clwork.se

Jonna Leskelä

Anbudsansvarig

0733-51 27 80 jonna.leskela@clwork.se

Sofi Centerman

Rekryteringskonsult

0733-51 27 33 sofi.centerman@clwork.se

Maria Benneskog

Löneansvarig

0733-51 27 75 lon@clwork.se

Sara Lundin

Löneadministratör

0733-51 27 76 lon@clwork.se

Veronica Östblom

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 83 veronica.ostblom@clwork.se

Jesper Fahlström

Kandidatansvarig

0733-51 27 45 jesper.fahlstrom@clwork.se

Linnea Hedenberg

Konsultchef (Föräldraledig)

0733-51 27 84 linnea.hedenberg@clwork.se

Elin Hilli

Kandidatansvarig

0733-51 27 13 elin.hilli@clwork.se

Elin Sanfridsson

Konsultchef/ Rekryteringskonsult

0733-51 27 68 elin.sanfridsson@clwork.se

Maria Ceder

Jobbkonsult

0733-51 27 86 maria.ceder@clwork.se

Malin Nyström

Jobbkonsult

0733-51 27 54 malin.nystrom@clwork.se

Moa Tjärnström

Konsultchef

0733-51 27 08 moa.tjarnstrom@clwork.se

Karin Fällman Tenberg

Jobbkonsult / Rekryteringskonsult

0733-51 27 98 karin.fallman@clwork.se

Josefine Silander

Anbudsansvarig

0733-51 27 70 josefine.silander@clwork.se

Albin Bjelkendal Haaranen

Jobbkonsult

0733-51 27 92 albin.bjelkendal@clwork.se

Simon Lindberg

Konsultchef

0733-51 27 99 simon.lindberg@clwork.se

Emelie Timan

Rekryteringskonsult (Föräldraledig)

0733-51 27 96 emelie.timan@clwork.se

Fredrik Nilsson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 73 fredrik.nilsson@clwork.se

Ulrika Larsson

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 51 ulrika.larsson@clwork.se

Kim Batte

Jobbkonsult

0733-51 27 30 kim.batte@clwork.se

Tove Roslund

Chefsstöd

0733-51 27 94 tove.roslund@clwork.se

John Christoferson

Konsultchef

0733-51 27 77 john.cristoferson@clwork.se

Jonathan Boström

Kandidatansvarig

0733-51 27 56 jonathan.bostrom@clwork.se

Hanna Bulldra

Marknadsområdeschef

0733-51 27 04 hanna.bulldra@clwork.se

Stina Modig

Chefsstöd

0708-21 53 16 stina.modig@clwork.se

Samir Khelifi

Jobbkonsult

0708-21 53 01 samir.khelifi@clwork.se

Fanni Nylén

Jobbkonsult

0733-51 27 00 fanni.nylen@clwork.se

Linnéa Junno

Kandidatansvarig

0708-21 53 02 linnea.junno@clwork.se

Katarina Lönnberg

Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 93 katarina.lonnberg@clwork.se

John Bergmark

Marknadsområdeschef

0733-51 27 82 john.bergmark@clwork.se

Linnea Söderstedt

Jobbkonsult / Studie- & Yrkesvägledare

0708-21 53 06 linnea.soderstedt@clwork.se

Agnes Jansson

Jobbkonsult

0733-51 27 38 agnes.jansson@clwork.se

Lina Persson

Jobbkonsult

0708-21 53 03 lina.persson@clwork.se

Norea Jalkler

Jobbkonsult / Samordnare

0733-51 27 88 norea.jalkler@clwork.se

Oliver Chicaiza

Jobbkonsult

0708-21 53 05 oliver.chicaiza@clwork.se

Ida Isborn

Ekonomiassistent

0708-21 53 07 ekonomi@clwork.se

Tove Skärberg

Studentambassadör/ Kandidatansvarig

0733-51 27 18 tove.skarberg@clwork.se

Daniel Särkioja

Jobbkonsult

0733-51 27 58 daniel.sarkioja@clwork.se

Linus Dahlgren

Konsultchef

0708-21 53 08 linus.dahlgren@clwork.se

Andrea Costow

Konsultchef

0708-21 53 10 andrea.costow@clwork.se

Rebecca Nätfalk

Konsultchef

0708-21 53 11 rebecca.natfalk@clwork.se

Bita Kaplan

Konsultchef

0708-21 53 13 bita.kaplan@clwork.se

Ulrika Andersson

Konsultchef

0708-21 53 12 ulrika.andersson@clwork.se

Lisa Meriläinen

Jobbkonsult

0708-21 53 09 lisa.merilainen@clwork.se

Julia Lindström

Konsultchef

0733-51 27 66 julia.lindstrom@clwork.se

Rickard Brehlin

Konsultchef

0733-51 27 52 rickard.brehlin@clwork.se

Tilda Jonsson

Jobbkonsult

0733-51 27 89 tilda.jonsson@clwork.se

Alice Westring

Jobbkonsult

0733-51 27 26 alice.westring@clwork.se

Jessica Keränen

Jobbkonsult

0733-51 27 47 jessica.keranen@clwork.se

Julia Mortimer

Rekryteringskonsult

0708-21 53 15 julia.mortimer@clwork.se

Jennifer Lundgren

Konsultchef

0733-51 27 06 jennifer.lundgren@clwork.se

Daniel Kalén

Rekryteringskonsult

0708-21 53 00 daniel.kalen@clwork.se

Ida Broman

Konsultchef

0733-51 27 78 ida.broman@clwork.se

Elin Olsson

Jobbkonsult

0708-21 53 20 elin.olsson@clwork.se

Mattias Bergdahl

Jobbkonsult

0708-21 53 21 mattias.bergdahl@clwork.se

Julia Hörvallius

Jobbkonsult

0708-21 53 22 julia.horvallius@clwork.se

Anna Andersson

Rekryteringskonsult

0708-21 53 18 anna.andersson@clwork.se

Maria Gunnars

Jobbkonsult

0708-21 53 24 maria.gunnars@clwork.se

Maja Holm

Jobbkonsult

0708-21 53 23 maja.holm@clwork.se

Filip Josefsson

Administratör

0708-21 53 27 filip.josefsson@clwork.se

Rosanna Hultberg

Jobbkonsult

0708-21 53 29 rosanna.hultberg@clwork.se

Isak Bergström

Konsultchef

0708-21 53 17 isak.bergstrom@clwork.se

Måns Carlsson

Jobbkonsult

0733-51 27 40 mans.carlsson@clwork.se

Elin Dufbäck

Kandidatansvarig

0708-21 53 26 elin.dufback@clwork.se

Merima Campara

Jobbkonsult

0733-51 27 97 merima.campara@clwork.se

Erica Sundin

Rekryteringskonsult

0733-51 27 60 erica.sundin@clwork.se

Alina Österström

Marknadsassistent

0708-21 53 33 Alina.osterstrom@clwork.se

Ida Marklund

Studie- & Yrkesvägledare/ Jobbkonsult

0733-512772 ida.marklund@clwork.se

Passara Granbäck

Jobbkonsult

070-821 53 04 passara.granback@clwork.se

Mihriban Gülen

Studie- & Yrkesvägledare/ Jobbkonsult

070-821 53 35 mihriban.gülen@clwork.se

Marcus Söderlund

Jobbkonsult

073-3512717 marcus.soderlund@clwork.se

Hanna Granström

Kandidatansvarig/Studentambassadör

070-821 53 30 hanna.granstrom@clwork.se

Linnea Abild

Jobbkonsult

070-821 53 37 linnea.abild@clwork.se

Tobias Nilsson

Rekryteringskonsult

070-821 53 31 tobias.nilsson@clwork.se

Ronja Røe

Jobbkonsult

0733 - 51 27 39 ronja.roe@clwork.se

Andreas Krasser

Konsultchef/Rekryteringskonsult

0708-21 53 32 andreas.krasser@clwork.se

Simon Lindqvist

Konsultchef

0733-51 27 43 simon.lindqvist@clwork.se

Michael Ullén

Konsultchef

073-351 27 74 michael.ullén@clwork.se

Adis Martinovic

Konsultchef

0733-512705 adis.martinovic@clwork.se

Maria Södergren

Rekryteringskonsult

073-351 27 69 maria.sodergren@clwork.se

Kristin Berglund Goode

Jobbkonsult

073-351 27 71 kristin.berglund.goode@clwork.se

Emil Andrén

Konsultchef

070-821 53 19 emil.andrén@clwork.se

Maja Lundström

Konsultchef

073-351 27 44 maja.lundström@clwork.se

Michael Campese

Marknadsområdeschef

073-351 27 20 Michael.campese@clwork.se

Pontus Gustafsson

Löneadministratör

070-821 53 38 pontus.gustafsson@clwork.se

Hanna Eriksson

Kandidatansvarig

070-351 27 09 hanna.eriksson@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.