Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontor och medarbetare. Vi hörs snart!

Ring oss 0200-11 11 13
Maila oss hej@clwork.se

Medarbetare

Jonas Kronebratt

Marknadskommunikatör

0733-51 27 41 jonas.kronebratt@clwork.se

Cilla Edrén

Head of People & Culture

0733-51 27 62 cilla.edren@clwork.se

Rasmus Larsson

Produktspecialist

0733-51 27 61 rasmus.larsson@clwork.se

Elin Wiklund

Marknadsområdeschef

0733-51 27 11 elin.wiklund@clwork.se

Mattias Adolfsson

Regionchef

0733-51 27 25 mattias.adolfsson@clwork.se

Andreas Christiansen

Produktspecialist Chefsrekrytering

0733-51 27 46 andreas.christiansen@clwork.se

Josefin Lyrberg

Konsultchef (Föräldraledig)

josefin.lyrberg@clwork.se

Pernilla Antonsson

Chefsrekryterare

0733-51 27 31 pernilla.antonsson@clwork.se

Linus Forslund

Produktchef Industri

0733-51 27 37 linus.forslund@clwork.se

Petter Lundgren

VD/Chefsrekryterare

0733-51 27 07 petter.lundgren@clwork.se

Sofie Lambertsson

Vice VD

0733-51 27 21 sofie.lambertsson@clwork.se

Maria Lehnbom

Regionchef

0733-51 27 10 maria.lehnbom@clwork.se

Anders Hultgren

Chefsrekryterare

0733-51 27 01 anders.hultgren@clwork.se

Jan Johansson

Tjänstledig

0733-51 27 02 jan.johansson@clwork.se

Fred Hussein

Produktchef Skola

0733-51 27 27 fred.hussein@clwork.se

Rikard Stenberg

Ekonomichef

0733-51 27 15 rikard.stenberg@clwork.se

Josefine Hjelte

Konsultchef

0733-51 27 50 josefine.hjelte@clwork.se

Jasmin Muminovic

Konsultchef

0733-51 27 24 jasmin@clwork.se

Veronica Rönngren

Marknadsområdeschef

0733-51 27 67 veronica.ronngren@clwork.se

Jennifer Åström Gustafsson

Konsultchef

0733-51 27 14 jennifer.astrom.gustafsson@clwork.se

Samuli Helavuori

Konsultchef

0733-51 27 63 samuli.helavuori@clwork.se

Pär Dahlund

Digitaliseringschef

0733-51 27 16 par.dahlund@clwork.se

Mikaela Bäckstedt

Kandidatansvarig

0733-51 27 32 mikaela.backstedt@clwork.se

Michaela Hallqvist

Marknadsområdeschef

0733-51 27 19 michaela.hallqvist@clwork.se

Jonna Leskelä

Anbud- & Kvalitetschef

0733-51 27 80 jonna.leskela@clwork.se

Veronica Östblom

Adviser People & Culture

0733-51 27 83 veronica.ostblom@clwork.se

Linnea Hedenberg

Chefsrekryterare (föräldraledig)

0733-51 27 84 linnea.hedenberg@clwork.se

Elin Hilli

Konsultchef

0733-51 27 13 elin.hilli@clwork.se

Elin Sanfridsson

Marknadsområdeschef

0733-51 27 68 elin.sanfridsson@clwork.se

Malin Nyström

Produktchef Matchning (Föräldraledig)

malin.nystrom@clwork.se

Albin Bjelkendal Haaranen

Jobbkonsult

0733-51 27 92 albin.bjelkendal@clwork.se

Simon Lindberg

Konsultchef

0733-51 27 99 simon.lindberg@clwork.se

Tove Roslund

Konsultchef

0733-51 27 94 tove.roslund@clwork.se

Jonathan Boström

Kandidatansvarig

0733-51 27 56 jonathan.bostrom@clwork.se

Samir Khelifi

Jobbkonsult

0708-21 53 01 samir.khelifi@clwork.se

Linnéa Junno

Kandidatansvarig

0708-21 53 02 linnea.junno@clwork.se

Norea Jalkler

Konsultchef

0733-51 27 88 norea.jalkler@clwork.se

Oliver Chicaiza

Konsultchef

0708-21 53 05 oliver.chicaiza@clwork.se

Ida Isborn

Ekonomiassistent

0708-21 53 07 ekonomi@clwork.se

Tove Skärberg

Kandidatansvarig

0733-51 27 18 tove.skarberg@clwork.se

Daniel Särkioja

Jobbkonsult

0733-51 27 58 daniel.sarkioja@clwork.se

Linus Dahlgren

Marknadsområdeschef

0708-21 53 08 linus.dahlgren@clwork.se

Rebecca Nätfalk

Produktspecialist

0708-21 53 11 rebecca.natfalk@clwork.se

Julia Lindström

Marknadsområdeschef/konsultchef

0733-51 27 66 julia.lindstrom@clwork.se

Daniel Kalén

Marknadsområdeschef

0708-21 53 00 daniel.kalen@clwork.se

Ida Broman

Konsultchef

0733-51 27 78 ida.broman@clwork.se

Julia Hörvallius

Jobbkonsult

0708-21 53 22 julia.horvallius@clwork.se

Anna Andersson

Chefsrekryterare

0708-21 53 18 anna.andersson@clwork.se

Erica Sundin

Chefsrekryterare

0733-51 27 60 erica.sundin@clwork.se

Tobias Nilsson

Chefsrekryterare

0708-21 53 31 tobias.nilsson@clwork.se

Ronja Røe

Jobbkonsult

0733-51 27 39 ronja.roe@clwork.se

Andreas Krasser

Chefsrekryterare

0708-21 53 32 andreas.krasser@clwork.se

Maria Södergren

Marknadsområdeschef

0733-51 27 69 maria.sodergren@clwork.se

Kristin Berglund Goode

Konsultchef

0733-51 27 71 kristin.berglund.goode@clwork.se

Emil Andrén

Konsultchef

0708-21 53 19 emil.andren@clwork.se

Axel Sundström

Konsultchef

0708-21 53 36 axel.sundstrom@clwork.se

Ida Marklund

Jobbkonsult/Studie- & Yrkesvägledare

0733-51 27 72 ida.marklund@clwork.se

Katarina Norberg

Chefsrekryterare

0708-21 53 28 katarina.norberg@clwork.se

Björn Kullgard

Chefsrekryterare

0708-21 53 39 bjorn.kullgard@clwork.se

Caroline Berggren

Konsultchef

0733-51 27 26 caroline.berggren@clwork.se

Malin Nygren

Konsultchef

0733-51 27 06 malin.nygren@clwork.se

Sofia Eriksson

Konsultchef

0708-21 53 41 sofia.eriksson@clwork.se

Johanna Arnfeldt

Tf Produktchef Matchning

0708- 21 53 03 johanna.arnfeldt@clwork.se

Hanna Bengtsson

Jobbkonsult

073-3512793 hanna.bengtsson@clwork.se

Johanna Jonsson

Konsultchef

0733-51 27 87 johanna.jonsson@clwork.se

Sabina Lauritzen

Konsultchef

0708-21 53 25 sabina.lauritzen@clwork.se

Emma Gällstedt

Konsultchef

0708-21 53 44 emma.gallstedt@clwork.se

Jennifer Olin

Anbud & kvalitet

0725-99 20 11 jennifer.olin@clwork.se

Nedim Oruc

Konsultchef

0708-21 53 50 nedim.oruc@clwork.se

Niclas Andersén

Konsultchef

0733-51 27 91 niclas.andersen@clwork.se

Thomas Mårtens

Konsultchef

0708-21 53 16 thomas.martens@clwork.se

Tove Rönnings

Löneadministratör (Föräldraledig)

0733-51 27 76 lon@clwork.se

Sofie Lundmark

Föräldraledig

073-830 03 83 sofie.lundmark@clwork.se

Lisa Meriläinen

Konsultchef

0708-21 53 49 lisa.merilainen@clwork.se

Liselott Kågström

Konsultchef

0733-51 27 29 liselott.kagstrom@clwork.se

Viktoria Stenberg Lindquist

Marknadschef

0733-51 27 64 viktoria.lindquist@clwork.se

Rebecka Lindh

Kandidatansvarig/Jobbkonsult

0708-21 53 15 rebecka.lindh@clwork.se

Elin Broqvist

Chefsrekryterare

0733-512747 elin.broqvist@clwork.se

Hanna Öberg

Konsultchef

0708-21 53 12 hanna.oberg@clwork.se

Fouad Khabout

Konsultchef

0708-21 53 45 fouad.khabout@clwork.se

Joel Karlsson

Konsultchef

0733-51 27 17 joel.karlsson@clwork.se

Johan Göransson

Chefsrekryterare

0708-21 53 58 johan.goransson@clwork.se

Elin Lindblom

Redovisningschef

0733-51 27 59 elin.lindblom@clwork.se

Nathalie Jonsson

Konsultchef (Föräldraledig)

0708-21 53 59 nathalie.jonsson@clwork.se

Alma Fahgén

Jobbkonsult / Kandidatansvarig

0708-21 53 24 alma.fahgen@clwork.se

Linus Öqvist

Marknadsområdeschef

0733-51 27 95 linus.oqvist@clwork.se

Jenny Löfgren

Chefsrekryterare

0708-21 53 54 jenny.lofgren@clwork.se

Elin Hansson

Löneadministratör

0708-21 53 53 lon@clwork.se

Ronja Voutilainen

Ekonomiassistent

0733-51 27 89 ekonomi@clwork.se

Tamara Mudric

Konsultchef

0733-51 27 81 tamara.mudric@clwork.se

Malin Tengman

Chefsrekryterare

0733-51 27 28 malin.tengman@clwork.se

Pontus Krång

Konsultchef

0733-51 27 77 pontus.krang@clwork.se

Marcelos Doverholt

Konsultchef

0733-51 27 23 marcelos.doverholt@clwork.se

Jasmine Saeedi

Konsultchef

0708-21 53 09 jasmine.saeedi@clwork.se

Beatrice Lindgren Thalén

Konsultchef

0708-21 53 20 Beatrice.lindgren.thalen@clwork.se

Malin Söderberg Ziesnitz

Lönechef

0733-51 27 75 malin.soderberg.ziesnitz@clwork.se

Kristoffer Olsson

Konsultchef

0708-21 53 57 kristoffer.olsson@clwork.se

Christian Falevik

Rekryteringskonsult

073-3512751 christian.falevik@clwork.se

Johan Martola

Konsultchef

070-821 53 06 johan.martola@clwork.se

Emma Degerfeldt

Konsulchef

070-8215329 emma.degerfeldt@clwork.se

Abigail Tilahun

Jobbkonsult

070-821 53 55 abigail.tilahun@clwork.se

Maria Tiger

Jobbkonsult

070-821 53 14 maria.tiger@clwork.se

Malin Hörnberg

Kandidatansvarig

070-821 53 35 malin.hornberg@clwork.se

Nathalie Ruijanrinne

Löneadministratör

0708-21 53 38 lon@clwork.se

Sara Sturk

Jobbkonsult

0733-51 27 52 sara.sturk@clwork.se

Sanaz Häffner Malekkhaiat

Jobbkonsult

070-821 53 21 sanaz.haffner.malekkhaiat@clwork.se

Petra Forsberg Kyller

Marknadsområdeschef

073-351 27 09 petra.forsberg.kyller@clwork.se

Jonny Gebara

Konsultchef

070-821 53 43 jonny.gebara@clwork.se

Cornelia Gästgivar

Konsultchef

073-351 27 97 cornelia.gastgivar@clwork.se

Hanna Granström

Konsultchef

070-821 53 04 hanna.granstrom@clwork.se

Fredrik Öhman

Konsultchef

070-821 53 30 fredrik.ohman@clwork.se

Monica Berglund

Chefsrekryterare

073-351 27 00 monica.berglund@clwork.se

Daniel Eek

Produktchef Offentlig Sektor

070-761 26 87 daniel.eek@clwork.se

Britta Larsson

Chefsrekryterare

073-351 27 73 britta.larsson@clwork.se

Lovisa Greus

Konsultchef

070-821 53 51 lovisa.greus@clwork.se

Petter Myhlback

Produktchef Tjänstemän

073-3512703 petter.myhlback@clwork.se

Erik Andersson

Marknadsområdeschef

070-8215348 erik.andersson@clwork.se

Amanda Strömgren

Kandidatansvarig

073-351 27 44 amanda.stromgren@clwork.se

Maja Jäderberg

Löneadministratör

073-351 27 79 lon@clwork.se

Anna Sörndal

Jobbkonsult

070-821 53 13 anna.sorndal@clwork.se

Tilda Jonsson

Konsultchef

073 351 27 08 tilda.jonsson@clwork.se

Frida Lundberg

Konsultchef

073-351 27 38 frida.lundberg@clwork.se

Evelinn Petersson

Konsultchef

070-821 53 17 evelinn.petersson@clwork.se

Anton Liljeqvist

Jobbkonsult

070-821 53 26 anton.liljeqvist@clwork.se

Moa Arnqvist

Kandidatansvarig

079-0061890 moa.arnqvist@clwork.se

Max Englund

Anbudsansvarig

073-351 27 70 max.englund@clwork.se

Beatrice Tannerstål

Marknadsområdeschef / Chefsrekryterare

073-351 27 96 beatrice.tannerstal@clwork.se

Jennie Helmersson

Chefsrekryterare

073-351 27 05 jennie.helmersson@clwork.se

Elin Holmberg

Redovisningsekonom

070-821 53 61 ekonomi@clwork.se

Anna Freese

Chefsrekryterare

073-351 27 53 anna.freese@clwork.se

Anna Mullfors

Chefsrekryterare

070-821 53 37 anna.mullfors@clwork.se

Abdikadir Halene

Jobbkonsult

070-821 53 52 abdikadir.halene@clwork.se

Albin Meander

Kandidatansvarig

070-821 53 34 albin.meander@clwork.se

Linda Haglind Hartman

Konsultchef

073-3512712 linda.haglind@clwork.se

Helena Petersson

Marknadsområdeschef

helena.petersson@clwork.se

Towa Parment

Jobbkonsult

0708- 21 53 46 towa.parment@clwork.se

Sara Aslan

Jobbkonsult

0733-51 27 04 sara.aslan@clwork.se

Peter Mjöberg

Ekonomiassistent

0733-51 27 59

Towa Parment

Jobbkonsult

070-8215346 towa.parment@clwork.se

Mikaela Eliasson

Chefsrekryterare

073-3512743 mikaela.eliasson@clwork.se

Robert Embertsen

Konsultchef

073-3512798 robert.embertsen@clwork.se

Hitta jobb & personal

Hej, det är jag som är {{ coworker_firstname }}!
Vad kan jag hjälpa dig med?

För jobbsökande

Jag söker jobb

Då har du hittat rätt!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.

* Japp, dessa uppgifter är obligatoriska

Vilken bra idé!
Lämna dina kontaktuppgifter så hör vi av
oss så fort som möjligt.